Fortnite Halloween Event

Fortnite Patch 5.10 prináša opravy, ale aj problémy

25 júla, 2018 Martin Rácz

Najnovší Fortnite patch 5.10 vracia do hry Remote Explosives, ktoré predtým spôsobovali problémy. Dočasne však tvorcovia odstránili Slurp Juice.

Už sa stalo akýmsi pravidlom, že po niektorých záplatách, ktoré by mali opravovať bugy vo Fortnite sa stane, že práve naopak bugy pribudnú. Po najnovšom patchi sa opäť dočasne stala hra nefunkčná pre niektorých hráčov. V minulosti Fortnite už prekonal podobné problémy. Našťastie pre netrpezlivých hráčov Epic promptne tieto neduhy odstraňujú a keď aj príde k nejakému incidentu, je to zvyčajne otázka niekoľkých hodín.

https://twitter.com/FortniteGame/status/1021968089716412416

Remote Explosives tiež nedávno zmizli na nejaký čas z hry, pretože spôsobovali problémy s poškodením. Damage mal byť orientovaný primárne na budovy, ale niektorých prípadoch dostal hráč väčšie poškodenie ako samotná budova. Remote Explosives sa vrátili po najnovšom patchi späť do hry, ale pre zmenu teraz v hre nenájdete Slurp Juice. Podľa twitteru Epic pracujú na tomto probléme a hľadajú riešenie.

V minulosti už spôsobovali problémy napríklad aj nákupné košíky, či nefunkčný Playground mód. Kompletný prehľad zmien v najnovšom patchi si môžete prečítať tu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.