Vo Fortnite sa odohral ďalší svetový event, vybuchla sopka

Fortnite Season 8 Event

Hráči si mali možnosť vybrať, ktorá vec sa vráti do Fortnite.

Posledných pár dní sa hráči pokúšali rozlúštiť hádanky, ktoré stáli za gigantickým krytom na dne Loot Lake. Runy okolo záhadnej konštrukcie sa napokon podarilo vyriešiť a tak sa včera odohral ďalší celosvetový event vo Fortnite, ktorý mohli sledovať všetci hráči na všetkých platformách súčasne. Ide o niečo podobné ako v prípade štartu rakety, dopadu kométy, alebo event s gravitačnou kockou. Nedávno vo Fortnite prebehol aj prvý živý koncert, DJ Marshmello prilákal viac ľudí, ako akýkoľvek iný živý koncert online.

Vývojári z Epic Games si dávajú na týchto eventoch záležať, dôkazom je aj včerajšia udalosť. Keď sa záhadná kovová konštrukcia v Loot Lake otvorila, hráči do nej okamžite vleteli a objavili sa v akomsi trezore. V ňom bolo v ľade uveznených niekoľko itemov, ktoré hráči poznajú zo starších sezón Fortnite. Prvú vec, ktorú z ľadu rozbili bol Drum Gun, respektíve samopal Thompson a práve vďaka tomu sa táto zbraň vráti do sezóny 9.

Následne vybuchla sopka na mape a zničila pri tom tri lokality – Retail Row, Polar Peak a kompletne zničené boli aj Tilted Towers. Celý event si môžete pozrieť zo záznamu youtubera Fanbyte. Na Youtube potom nájdete množstvo skvelých cinematic zostrihov z tejto udalosti.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site