Fortnite no building mode

Fortnite vypol možnosť budovať počas zápasu, možno už navždy

24 marca, 2022 Lukáš Kanik

Hráči nemôžu v battle royale budovať stavby.

Nová sezóna Fortnite začala len pred pár dňami a priniesla obrovskú zmenu. Hráči totiž v režime battle royale nemôžu počas zápasu stavať. Žiadne kryty, budovy, konštrukcie, ani desaťmetrové veže.

„Len súboje, žiadne budovanie“ – tak znie slogan Chapter 3 Season 2. Hráčov pred paľbou po novom ochráni Overshield, následne tradičný Shield a až nakoniec životy. Rozhodujúce v tejto sezóne bude teda využívanie existujúceho prostredia a hlavne skill.

Budovanie môže byť v niektorých režimoch Fortnite vypnuté navždy

Epic Games často do hry uvádza nové herné mechaniky, tie otestuje medzi hráčmi a ak sú populárne, necháva ich v hre permanente. To isté bude pravdepodobne platiť aj o režime bez budovania. Datamineri totiž našli v hre záznamy o tom, že režimy Sólo, Duo a Trio budú v hre bez budovania aj naďalej. Tieto módy budú v hre aj po tom, čo skončí limitovaný event v sezóne 2.

Naopak, v tipoch na loading obrazovke sa našiel záznam o tom, že niektoré špeciálne režimy budú mať budovanie povolené.

Epic Games počas spustenia sezóny 2 oznámil, že všetky zisky z Fornite až do 3.4.2022 venuje na pomoc Ukrajine. Zisky z predaja skinov, battle passov a V-bucks za prvé tri dni dosiahli hodnotu 50 miliónov dolárov.

Epic a Microsoft pošlú všetky zisky z Fortnite na pomoc Ukrajine

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.