Fortnite zarába cez 300 miliónov mesačne, darí sa aj Pokemon GO

Túto hranicu sa mu podarilo prekonať v Máji.

318 miliónov dolárov. Toľko zarobil Fortnite za Máj. Neskutočné číslo vzhľadom na to, že battle royale časť hry je zadarmo. Prakticky celú túto sumu hra zarobila len vďaka season passu a mikrotransakciám. To je o 7 percent viac ako v apríli, keď zarobil tesne pod 300 miliónovou hranicou. Pre úplnosť treba dodať, že väčšina týchto peňazí pochádza z konzol.

Pokemon GO sa znova teší popularite hráčov, keď táto mobilná hra za Máj vygenerovala 104 miliónov dolárov. To predstavuje medziročný nárast až 174 percent! Navyše, hra dosiahla najviac hráčov od leta 2016. To je skvelým znakom, nakoľko sa blížia najteplejšie mesiace v roku, kedy majú hráči tejto hry tendenciu vyjsť von chytať pokemonov.

Celkovo tak hráči celosvetovo utratili 9.1 miliardy dolárov. Medziročne tak hráči utratili až o 25 percent viac v porovnaní s Májom 2017.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site