Forza Horizon 4 Demo je vonku, sťahujte na PC aj Xbox

Očakávaný diel série si môžete zahrať pred vydaním.

Demo závodnej open-world hry Fora Horizon 4 bolo uvoľnené na oficiálnom Microsoft Store a tak si ho môžete stiahnuť na Xbox One ale aj na PC. Budeme tak mať dostatok času do vydania na vyskúšanie, aj keď oproti plnej hre bude trochu zmenené. V plnej hre sa totiž každý týždeň budú meniť ročné obdobia, v deme to bude oveľa rýchlejšie. Hráči si tak vyskúšajú všetky štyri ročné obdobia v priebehu dvoch týždňov.

Zaujímavé je, že hráči budú môcť vďaka streamovaniu cez Mixer získavať body Influencerov do hry. Streameri, ktorí budú vysielať demo cez Mixer budú získavať body za každé dve minúty streamovania a naopak, sledujúci budú získavať body za každých 5 minút sledovania streamu nejakého influencera. Tieto body sa potom prenesú do hry, keďže aj tam v podstate získavate slávu a fanúšikov.

Plná hra bude obsahovať viac ako 450 áut a obrovskú mapu Británie a Škótska. Hardvérové požiadavky na demo nájdete na stránkach Microsoftu. Akurát včera bola hra dokončená a vydanie je naplánované na 2.10.2018.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site