Forza Horizon 4 má za pár dní už 1,7 milióna hráčov

Veľké množstvo z nich si dokonca zakúpili špeciálnu edíciu.

Microsoft pravdepodobne nebude spokojný s tým, že čísla o predajoch sú verejne prístupné, ale v skutočnosti to ani nie sú oficiálne čísla. Hráči ale majú možnosť vidieť presný počet ľudí, ktorí si hru zapli aspoň raz, pretože vo Forza Horizon 4 nájdeme tabuľku výsledkov. A v tabuľke presne zobrazuje vašu pozíciu z celkového počtu hráčov.

Forza Horizon 4 vyšla oficiálne len 2.10.2018 no už behom štyroch dní má takmer 1,7 milióna hráčov. Je to viac ako dvojnásobne viac, ako mala pri spustení Forza Horizon 3, čo je absolútny úspech. Môžu za to aj extrémne pozitívne recenzie, ktoré dokázali že ide o jednu z najlepších hier súčasnosti a jednu z najlepších závodných hier vôbec.

Ľudia sa ale k hre mohli dostať už skôr. Forza Horizon 4 bola spustená už 28.9. pre tých, ktorí si zakúpili Ultimate Edíciu za 99 dolárov. Takýchto zákazníkov bolo viac ako pol milióna (pred vydaním) ako naznačuje graf nižšie. Hra tak zarobila 50 miliónov dolárov len z týchto predobjednávok, respektíve len z Ultimate Edície.

Následne po vydaní pribudli aj hráči, ktorí si síce samotnú hru nekupovali, ale zakúpili si Xbox Game Pass, službu od Microsoftu v rámci ktorej získate prístup do knižnice hier. V knižnici sa nachádza práve aj Forza Horizon 4 a cena Xbox Game Pass predplatného na mesiac je 10 eur. Keďže nám Microsoft hru na recenziu odmietol poslať, dnes som si zakúpil práve Xbox Game Pass, čo je v podstate smiešna cena za hranie Forza Horizon 4.

Forza Horizon 4 Sales

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site