Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Forza Horizon 5 na integrovanej grafike? Žiadny problém

Novú forzu si zahráš aj na zemiakovom počítači.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Forza Horizon 5 integrovana grafika

Forza Horizon 5 je momentálne jednou z najkrajších hier na trhu a prináša takmer fotorealistickú grafiku. Mnohí z nás sa teda obávajú, či nám táto hra pobeží na počítačoch v nejakom hrateľnom stave. Xbox hráči sa samozrejme obávať nemusia, tí majú na výber 60fps Performance režim a Quality režim pri 30fps s raytracingom.

Kanál RandomGamingHD sa pozrel na to, či Forza Horizon 5 pobeží aj na integrovanej grafickej karte. Konkrétne na procesore AMD Athlon 3000G, ktorý má len pár rokov a hodnotu nejakých 60 eur. Integrovanou grafikou je AMD Vega 3.

Na videu môžete vidieť, že Forza Horizon 5 beží okolo 35 FPS aj na tejto integrovanej grafike. Hráči majú na výber niekoľko možností - buď hrať v natívnom 720p rozlíšení, alebo v rozlíšení 1080p s režimom Performance Scaling. Ten rozlíšenie z 1080p znižuje podľa náročnosti scén. Samozrejme, všetky efekty musia byť na najnižšie detaily.

Ak teda máte notebook alebo počítač s nejakou shitnou grafikou, obávať sa nemusíte - Forza Horizon 5 vám pobeží. Síce to vyzerá ako NFS z roku 2010 ale pobeží.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry