Microsoft oznámil Forza Street. Vyšla práve teraz, zadarmo

Forza Street Free Download

Stiahnite si Forza Street zdarma na Windows 10.

Turn 10 Studios a Microsoft dnes oficiálne oznámili nový závodný titul Forza Street. Omylom hru leakli už minulý mesiac, keď zabudli presmerovať odkaz na správnu destináciu. Forza Street bola vo vývoji v spolupráci s Electric Square a vychádza práva dnes.

Podľa všetkého ide o premenovanú hru Miami Street, ktorá mieri k užívateľom so slabšími počítačmi, je totiž nenáročná na hardvér. Forza Street si môžete stiahnuť zdarma práve teraz na Windows 10, no oznámená bola aj iOS a Android verzia.

Hru si môžete stiahnuť na Microsoft Store.

Vstúpte na scénu neprekonateľných pouličných pretekov a vyhrajte vysnívanú zbierku automobilov. Vyberte podujatie, postavte autá do radu a pretekajte o to, aby ste nezostali v hanbe.

ZBIERANIE A ZLEPŠOVANIE KULTOVÝCH ÁUT
Pretekajte, aby ste získali legendárne autá – od klasických výkonných cez moderné športové až po retro superautá – a zmenili svoju garáž na vitrínu s trofejami.

PRETEKY AKO V KINE
Zjednodušené ovládanie sa zameriava na načasovanie plynu, brzdy a zlepšenia, zatiaľ čo akčné kamery zvyšujú hladinu adrenalínu pri záberoch zblízka.

PRETEKY PODĽA VAŠICH PODMIENOK
Pretekajte kedykoľvek a kdekoľvek. Nájdite si čas na rýchle minútové preteky alebo sa ponorte do nekonečného príbehu s viacerými cestami k víťazstvu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site