FPS bez kvapky krvi – Shootmania Storm

2 marca, 2013 morokul

Pýtate sa čo vznikne, keď spojíte Nadeo s Ubisoftom? My to vieme! Výsledkom je originálna FPS, ktorá si určite zaslúži vašu pozornosť. Shootmania určite nepatrí medzi hry, na ktoré ste zvyknutí. Nemôžete si tam, totižto, dokupovať žiadne zbrane, brnenie, ani doplnky či vylepšenia. Všetci hráči sú si rovnocenní. Jediný rozdiel medzi protivníkmi sú rozdielne farby oblečenia.

Hra bohužiaľ ešte nevyšla v plnej verzii, no je možné zakúpiť si kľúč na beta verziu. Dátum jej vydania je stanovený na stredu 10.04.2013

Na výber máte tri rôzne zbrane. Všetky tri vystreľujú energetické strely, ktoré sa vám postupne dobíjajú. Dĺžka šprintu a výška skokov taktiež závisí od množstva energie.  Po zasiahnutí zbraňou sa hráčovi odčíta jeden z dvoch bodov HP.  Je úplne jedno, kam nepriateľa zasiahnete, vždy sa mu odčíta len jeden bod. Na tom, ako dlho prežijete, záleží len na vás a vašich skúsenostiach. Keď je hráč zasiahnutý dvakrát, vyparí sa. Nepadne ani kvapka krvi. Hra v podstate nieje násilná a tak je prístupná už deťom od dvanástich rokov.

Beta ponúka len multiplayer mód, no ten vás dokonale uspokojí. V Shootmanii nájdete aj editor máp, takže sa určite zabavíte.

Systémové požiadavky:
– OS: Win XP / Vista / 7 / 8
– CPU: 1.5 Ghz
– RAM: 1 GB
– Grafika: 256 Mb, Pixel Shader 2.0 / Intel HD 2000
– HDD: 2 GB

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ryzx5sqs5J4[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články