From Software pracuje na dvoch doteraz neoznámených tituloch

Celkovo tak majú aktuálne vo vývoji 3 tituly.

From Software je štúdio, ktoré väčšina hráčov pozná vďaka Dark Souls sérii či Playstation 4 exkluzivite Bloodborne. To sa však v blízkej budúcnosti zrejme zmení.

V nedávnom interview totižto Hidetaka Miyazaki poukázal na vetu, ktorú povedal ešte v toku 2016. V tom čase mali mať v štúdio 3.5 produkčných línii, z ktorých každá mala robiť na niečom inom. Dnes už vieme, že tou polovičnou líniou bol menší PSVR titul Deracine. Druhou, plnohodnotnou líniou je Sekiro: Shadows Die Twice. To vyjde na začiatku tohto roka a tak nám ostávajú ešte dve neohlásené hry.

Už dlhšiu dobu sa špekuluje o tom, že vo vývoji by mal byť Bloodborne 2. Pôvodná hra sa pri vydaní tešila dobrým hodnoteniam a aj predajom. Preto by bolo prekvapením, ak by sme sa nedočkali pokračovania. Čo bude tou ďalšou hrou, nevedno. Avšak, malo by sa jednať o “From Softwarovskú” hru.

E3: Screenshoty a detaily k novej hre od From Software – Sekiro: Shadows Die Twice

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site