Gears 5 recenzie sú vonku, dopadla podľa očakávaní

Gears 5 Launch Trailer

Hodnotenia sú na úrovni Gears of War 4.

Dnes nám z lokálnej pobočky Xboxu prišlo oznámenie, že nám nepríde Gears 5 na recenziu. Škoda, osobne som sa na novinku od The Coalition tešil, hlavne po niekoľkých minulých hrách. Pozrieme sa teda aspoň na hodnotenia hry vo svete, ktoré sa dnes objavili po embargu.

Gears 5 prichádza z množstvom noviniek v sérii, kooperatívna kampaň vám dovolí objavovať veľké mapy, robiť rôzne vedľajšie misie a aktivity a prináša aj nové online herné režimy. Napríklad nový mód pre troch hráčov – Escape. Práve pre tento mód vývojári vytvorili aj samostatný editor máp, ktorý budete môcť neskôr použiť aj na ostatné herné módy.

V recenziách si Gears 5 v priemere odniesol známku 85%, čo je v podstate rovnako, ako Gears of War 4. Množstvo recenzentov sa však zhodne, že ide o najlepšiu Gears of War hru, so solídnou singleplayer kampaňou a novými, skvelými nápadmi. Najmä je to hra, ktorej takmer nič nechýba a ide o kompletný balík singleplayeru, kooperácie, aj multiplayeru s kustomizáciou. Je to pravý jesenný blockbuster.

Nižšie si môžete pozrieť Launch trailer.

Zaujímavosťou je, že Microsoft hru v Piatok vydáva na Xbox One a aj na Steame zároveň. Samozrejme vyjde aj na Microsoft Store.

Všetko o Gears 5 nájdete na tomto odkaze.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site