Ghost of Tsushima Director's Cut

Ghost of Tsushima Director’s Cut oznámený, zadarmo nebude

1 júla, 2021 Lukáš Kanik

Pozrite si oznamovací trailer.

Sony dnes oficiálne oznámilo Ghost of Tsushima Director’s Cut, rozšírenú verziu Ghost of Tsushima z roku 2020. Správa o tejto verzii sa objavila pred niekoľkými dňami, keď si Sony zaregistrovalo túto značku v ratingovej spoločnosti.

Najväčšou novinkou v tejto verzii hry je Iki Island, nový ostrov s pokračovaním príbehu Jina. Táto časť bude obsahovať nové postavy, vedľajšie úlohy, minihry, prostredia, nové brnenia pre Jina a jeho koňa, nové techniky, nepriateľov a mnoho iného.

Majitelia PlayStation 5 sa môžu tešiť na využitie ovládača PS5 DualSense, rýchle časy načítania, 3D zvuk, lipsync pre Japonský dabing, 4K rozlíšenie a 60FPS.

Progres po hraní PS4 verzie sa presunie do PS5 verzie. Iki Island bude dostupný všetkým hráčom už od Aktu 2, v regióne Toyotama. Updatovaná verzia obsahuje aj niekoľko herných vylepšení na základe spätnej väzby hráčov.

Director’s Cut verzia, ani obsah DLC zdarma nebudú

Ak ste majiteľom Ghost of Tsushima na PlayStation 4, zdarma dostanete len aktualizáciu do Ghost of Tsushima: Legends.

Ak si chcete na PS4 verzii zahrať rozšírenie Iki Island, za upgrade pôvodnej hry na Director’s Cut zaplatíte 20 eur. Ak si želáte aktualizáciu základnej PS4 verzie na základnú PS5 verziu, vyjde vás to na 10 evri. No ak chcete upgrade základnej PS4 verzie na PS5 verziu Ghost of Tsushima Director’s Cut, toto vás vyjde až na 30 eur.

Samotná PS5 verzia hry Ghost of Tsushima Director’s Cut sa bude v obchodoch predávať za 80 eur, PS4 verzia za 70 eur. Dátum vydania je 20.8.2021.

Preklikni sa aj na:
Ghost of Tsushima – Recenzia

Ghost of Tsushima Director's Cut Iki Island

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články