Ghost of Tsushima: Iki Island dostalo nový príbehový trailer

21 júla, 2021 Marek Jaroš

Trailer nám predstavu príbeh rozšírenia s názvom Iki Island.

Už od začiatku Júla vieme, že hra Ghost of Tsushima sa dočká svojho Director’s Cutu. V rámci neho sa hráči môžu tešiť aj na príbehové rozšírenie, ktoré prinesie do hry úplne nový ostrov – Iki.

Dnešný trailer nám tak ukazuje, čo presne nás na tomto novom ostrove čaká. Jin Sakai bude v novom dobrodružstve čeliť šamanke menom Ankhsar Khatun, ktorú všetci volajú The Eagle. Okrem hrubej sily mongolov bude Jin čeliť aj akésimu halicinačnému nápoju, ktorý táto šamanka vlastní. Hráči sa tak môžu tešiť na halucinačné scény.

Vývojári v príspevku na Playstation Blogu tvrdia, že ostrov Iki bude v ostrom kontraste s Tsushimov. Iki bol dlhé desaťročia plne nezávislý ostrov, bez nadvlády samurajov. Navyše, ťažko skúšaný vojnov. Aj preto je to divoká krajina plná nájazdníkov a zločincov. Navyše, nie všetci budú nadčený tým, že sa na ich ostrove zrazu objavil samuraj.

Každopádne, podľa traileru sa môžeme tešiť nie len na nové, ale aj stáre známe tváre z pôvodnej hry. Osud ostrova Iki je tak len vo vašich rukách. Ak padne a The Eagle získa dostatočnú podporu, v ohrození je aj Tsushima.

Dátum vydania je stanovený na 20. Augusta. Cenu a oznamovací trailer nájdete v našom staršom článku. O predraženej a nelogickej cenovej politiky Sony nie len pri Ghost of Tsushima: Director’s Cut sme sa bavili aj v našom najnovšom podcaste.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.