Ghost of Tsushima: Legends

Ghost of Tsushima: Legends bližšie predstavené, vyjde 16. Októbra

5 októbra, 2020 Marek Jaroš

Vývojári zo štúdia Sucker Punch predstavujú bližšie rozšírenie Ghost of Tsushima: Legends.

Ešte v polovici Augusta sme vás informovali o tom, že Ghost of Tsushima sa dočká bezplatného co-op rozšírenia. To ponesie názov Legends a konečne sme sa bližšie dozvedeli, čo všetko prinesie.

16. Októbra vyjde pre hru patch 1.1, ktorý toto rozšírenie prinesie. Okrem samotnej co-op expanzie sa hráči môžu tešiť na nový herný mód, New Game+.

Čo prinesie Ghost of Tsushima: Legends?

A čo teda prinesie rozšírenie Legends? Hráči sa dočkajú nových príbehových misií, ktoré sú dizajnované pre dvoch hráčov. Dočkajú sa aj survival misií, ktoré budú môcť hrať až štyria hráči. A po vydaní rozšírenia vývojári prinesú aj raid, ktorý bude pre štyroch a poriadne preverí vaše schopnosti.

Príbehové misie budete príjmať od rozprávača menom Gyozen. Ten počul trocha iný príbeh o tom, čo sa na ostrove v skutočnosti stalo. A tak vám rozpovie príbehy o “duchoch”.

Survival misie budú spočívať v obraňovaní rôznych lokalít po Tsushime pred vlnami nepriateľov. Čím dlhšie vydržíte a čím viac bonusových úloh splníte, tým vyššia bude aj vaša odmena.

A v neposlednom rade je tu aj Raid. Ten príde niekoľko týždňov po vydaní Legends a preverí všetky vaše schopnosti. Bude rozdelený na tri časti a vývojári tvrdia, že budete potrebovať “excelentnú tímovú prácu a komunikáciu”.

Na výber budete mať zo 4 tried postáv – Samurai, Hunter, Ronin a Assassin. Bližšie informácie o nich nájdete v oficiálnom príspevku od vývojárov.

Ghost of Tsushima – Recenzia

Marek Jaroš