Ghost of Tsushima: Legends

Ghost of Tsushima: Legends dostane update, prinesie raid misiu

23 októbra, 2020 Marek Jaroš

Ghost of Tsushima: Legends sa už o týžden dočká sľubovanej raid misie.

Vývojári zo štúdia Sucker Punch len pred týždňom uvoľnili multiplayerové rozšírenie pre hru Ghost of Tsushima (naša recenzia)A môžu byť spokojní! Za prvý týždeň hráči odohrali viac ako 2 milióny misií.

Avšak, to všetko je len príprava na to, čo príde budúci piatok, 30. Októbra. Vývojári uvoľnia dlho sľubovanú raid misiu. Tá nesie názov The Tale of Iyo a bude rozdelená na 3 kapitoly. Samotný raid bude vyžadovať 4 hráčov a podľa vývojárov poriadne preverí vašu koordináciu a komunikáciu.

Bohužiaľ, raid nebude podporovať matchmaking. Takže zvyšných 3 hráčov si budete musieť zohnať. Zrejme je to dizajnérske rozhodnutie, keďže vývojári zdôrazňujú dôležitosť tímovej hry.

Týždenné výzvy

Okrem toho update pre Ghost of Tsushima: Legends prinesie aj týždenné výzvy. Tie budú uvoľňované každý piatok. Pôjde o jednu Story misiu pre 2 hráčov a jednu Survival misiu, ktorá bude určená pre 4 hráčov. Každý týždeň však prinesú nejakú inú modifikáciu.

Okrem toho vývojári odstránili viacero bugov, na ktoré sa hráči sťažovali. Viac informácií môžete nájsť na blogu samotných vývojárov.

Ghost of Tsushima: Legends bližšie predstavené, vyjde 16. Októbra

 

Marek Jaroš