Ghost Recon Breakpoint dostal dva nové gameplay trailery

Ghost Recon Breakpoint PvP multiplayer trailer

Predstavujú online PvP herné režimy.

Ubisoft priniesol na GamesCom okrem Watch Dogs aj nový Ghost Recon Breakpoint. Už na E3 sme videli množstvo materiálov z hrania, trailery, aj screenshoty (všetko nájdete tu), no práve na GamesCome v Kolíne Ubisoft ukázal prvý krát PvP režimy.

Vydané boli dva gameplay trailery. Oba sa zamerali na multiplayerové režimy Ghost War. Pri vydaní si budete môcť zmerať sily s ostatnými hráčmi v taktických zápasoch 4v4. K dispozícii budú dva herné módy, 6 máp a 4 triedy postáv. Podľa traileru to vyzerá tak, že sa aj do Breakpoint dostane istá podoba režimu Battle Royale, pretože herná zóna na mapách sa bude postupne zmenšovať.

Ubisoft si pre hráčov pripravil dedikované servery na multiplayer, zdieľaný progress medzi singleplayer kampaňou a PvP multiplayerom ako aj zdieľanú kustomizáciu. Vašu postavu uvidíte rovnako v multiplayeri ako aj singleplayeri.

Na mapách sa bude dynamicky meniť počasie aj denná doba. Hráči tak budú musieť prispôsobiť svoj herný štýl meniacim sa podmienkam. Hráči budú nútení sa stretávať viac a viac, ako sa bude herná zóna zužovať. Oživovanie spoluhráčov, či drony, budú samozrejme povolené, niektoré gadgety a zbrane budú však trochu vyvážené pre potreby férového multiplayeru.

Ghost Recon Breakpoint vyjde 4.10.2019 na PC, Xbox One a PlayStation 4. V Novembri sa hra dostane aj na Google Stadia.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site