Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Ghost Recon Wildlands má vážne problémy so servermi

Akčná co-op hra s otvoreným svetom Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands od Ubisoftu má vážne problémy so servermi.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

08. August 2022

Ghost Recon Wildlands Wallpaper

Hra Ghost Recon Wildlands bola spustená v roku 2017 so zmiešanou reakciou od hráčov. Napriek tomu si však hra vyslúžila pochvalu za svoje online kooperatívne funkcie. Aj keď je hra v tomto momente stará päť rokov, noví hráči po prvýkrát objavujú Ghost Recon Wildlands vďaka jej pridaniu do Xbox Game Passu. Žiaľ, noví aj dlhoroční hráči si momentálne nemôžu užiť online kooperáciu.

Ghost Recon Wildlands už niekoľko týždňov trpí problémami s online pripojením a koniec je v nedohľadne. Niektorým hráčom sa podarilo začať online co-op lobby, no zdá sa, že mnohí iní neboli schopní hrať online koperáciu. Ubisoft prvýkrát priznal problémy s online kooperáciou Ghost Recon Wildlands 4. augusta, ale nedokázal poskytnúť harmonogram, kedy budú problémy odstránené.

Problémy so servermi Ghost Recon Wildlands stále trápia hru v čase písania tohto článku. Fanúšik sa nedávno obrátil na Twitter a požiadal Ubisoft o aktualizáciu problémov so serverom Ghost Recon Wildlands, ale Ubisoft odpovedal tým, že nemá odhad, kedy bude problém vyriešený. Naštvaní fanúšikovia Ghost Recon a predplatitelia Xbox Game Pass sa vydali na sociálne médiá, aby si vybili svoju frustráciu.

Nie je jasné, čo by mohlo spôsobovať problémy s online pripojením Ghost Recon Wildlands. Keď Ubisoft presne určí problém a vyrieši ho, je nepravdepodobné, že problém odhalí. Toto je štandardná prax pre spoločnosti zaoberajúce sa videohrami a technologické spoločnosti keď dôjde k výpadkom služieb alebo technickým problémom tohto charakteru. Napríklad vždy, keď nejaká služba nefunguje, alebo bola v odstávke, spoločnosť jednoducho oznámi, kedy boli služby obnovené, a veľmi zriedka, ak vôbec, poskytnú akékoľvek vysvetlenie, čo spôsobilo problémy.

Fanúšikovia Ghost Recon si môžu vyskúšať zahrať Ghost Recon Breakpoint, kým budú čakať na obnovenie serverov Wildlands, aj keď treba poznamenať, že recenzie Breakpoint boli podstatne negatívnejšie ako Wildlands.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený