God of War je jednou z najlepších hier tejto generácie

God of War Kratos and Atreus

Pozrite si prehľad hodnotení v recenziách svetových magazínov. 

Dnes ráno o deviatej padlo embargo a tak sme sa aj my mohli s vami podeliť s dojmami z hrania nového God of War. Ide o fenomenálnu hru, v ktorej len ťažko nájsť nejaké negatíva. Perfektne prepracované herné mechaniky, spôsob rozprávania príbehu a hlboké charaktery postáv z God of War robia pravdepodobne hru generácie.

Našu celú recenziu God of War si môžete pozrieť tu, nájdete tam aj 4K obrázky z PS4 Pro verzie hry. Náš verdikt znel takto: “Absolútna povinnosť, jeden z najlepšie zvládnutých titulov po technickej aj umeleckej stránke. Vývojári zo Santa Monica si pripravili množstvo prekvapení pre nových hráčov aj dlhoročných fanúšikov. Po Uncharted 4 a Horizon Zero Dawn je toto nové majstrovské dielo.”

Hodnotenia vo svete sú minimálne tak dobré, ako sme si mysleli. Aktuálny priemer na Metacritic je 94%, lepšie hodnotenie má už len The Last of Us Remastered.
Hre God of War sa budeme ešte venovať, možno v článku, ktorý rozoberá herný svet či článku po vydaní, kde si môžeme rozobrať príbeh a prípadne spoilery. Momentálne vám toho nemôžeme vyzradiť veľa, pretože síce už sú recenzie vonku, na veľa informácií je stále embargo.
Vydanie hry God of War na PS4 je naplánované na 20.4.2018, u nás vyjde v češtine. Objednať si ju môžete na XGames.sk.
Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site