Vyzerá to tak, že práce na novom God of War sa rozbiehajú

God of War

Sony Santa Monica najíma na nový projekt a nemusíte byť inžinier, aby ste si dali dve a dve dokopy.

Pre Sony bol rok 2018 viac než úspešný. Priniesli celkovo 4 veľké exkluzivity a každá z nich vynikala v niečom inom. Ale najviac asi vynikal nový God of War.

Ten pre Santu Monicu ponúkol akúsi druhú šancu. A veru, chytili sa jej poriadne dobre. Reboot God of War série sa podaril na výbornú. Hra si odnášala len tie najvyššie známky. Aj od nás hra dostala skvelých 9.5/10. Navyše, hra sa dočkala ocenenia za hru roka na The Game Awards.

Okrem toho, samotný Cory Barlog, vedúci hry sa vyjadril, že chystajú novú trilógiu. Tomu by nasvedčoval aj záver hry. Navyše, štúdio teraz najíma nových ľudí na posty ako vedúci level dizajnér či senior animátor. Očividne tak rozbiehajú práce na novom projekte.

A keď si spojíme dokopy fakty ako komerčný úspech hry, spokojnosť Sony a to že séria je plánovaná ako trilógia, dostávame (takmer) len jednu možnosť. A tou je to, že Sony Santa Monica začína naplno pracovať na vývoji pokračovania God of War.

God of War – Recenzia

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site