God of War prekonalo ďalší významný míľnik

God of War

God of War predalo viac ako 10 miliónov kópii.

Mnoho obáv sprevádzalo reboot zabehnutej Playstation série. Keď Cory Barlog prišiel s nápadom na nový God of War, asi mu len málokto dával šancu na úspech.

Séria potrebovala nové nápady, no jeho zmeny boli drastické. Od absolútnych základov prekopal sériu a hráči sa mu odvďačili tým najkrajším možným spôsobom. Skvelými hodnoteniami, no hlavne, predajmi. Totižto, God of War predalo viac ako 10 miliónov kusov!

Hre sa to podarilo za 13 mesiacov, vyšla totižto exkluzívne na Playstation 4 presne 20. Apríla 2018. Len za prvé tri dni hra predala viac ako 3 milióny kópii. Sony si navyše s hrou tak verilo, že embargo na recenzie padlo týždeň pred vydaním. Bežne prvé recenzie vychádzajú len deň pred vydaním, ak nie zarovno so začiatkom predaja.

Jedná sa o výnimočný počin, ktorý by nemal chýbať žiadnemu fanúšikovi Playstation. Nie nadarmo si od nás hra v recenzii odniesla (takmer) plné hodnotenie!

God of War – Recenzia

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site