Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

God of War Ragnarok dostal launch trailer

Recenzie vyjdú o týždeň, hra o dva.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

27. Október 2022

God-of-War-Ragnarok-Screenshot_08

Do vydania hry God of War Ragnarok ostávajú ešte dva týždne, no Sony už stihlo vydať launch trailer. Kto však očakával epický trailer plný veľkolepých súbojov, postáv a dramatického voice overu, zrejme ostane sklamaný. Dočkali sme sa len krátkeho, 30-sekundového videa skladajúceho sa z už zverejnených záberov.

Na druhej strane, čo zverejnené nebolo a predsa sa to na internete objavuje, sú spoilery z hry. Na tie stihol reagovať už aj tvorca hry, Cory Barlog.

Ak sa hry už neviete dočkať, môžete si pozrieť všetky oficiálne screenshoty, videá a informácie o God of War Ragnarok na našej stránke hry.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články