PS4 God of War na PC

God of War vychádza na PC v češtine, aké má hodnotenia?

13 januára, 2022 Lukáš Kanik

PlayStation exkluzivita má takmer štyri roky.

V roku 2018 vyšla jedna z najlepších hier celej poslednej generácie konzol – God of War. Štúdio Santa Monica a Sony hru vydali exkluzívne na PlayStation 4, neskôr dostala aj patch pre konzolu PlayStation 5.

Už 14.1.2022 hra God of War vychádza aj na PC. Dostupná je na Steame ale aj na Epic Games Store. My sme sa už pustili do recenzie PC verzie a môžeme potvrdiť, že hra je v češtine. České titulky budete mať nastavené hneď pri zapnutí v prípade, že máte do češtiny nastavený aj Steam. Ak sa tak nestane, češtinu zvolíte v jazykových nastaveniach hry.

Pozri si aj:
God of War – Recenzia (PS4)

PC verzia God of War nazbierala samé pozitívne hodnotenia

Na portáli Metacritic sa už objavilo niekoľko desiatok prvých recenzií PC verzie God of War. Priemerné hodnotenie sa zatiaľ zastavilo na neuveriteľných 93% čo je len o 1% menej, ako má pôvodná PlayStation 4 verzia hry. Znovu sa tak potvrdzuje, že ide o jednu z najlepších hier, aké kedy vyšli.

Samozrejme, v hodnotení sa odrazil fenomenálny príbeh, fantastické súboje, hudba, zvuky, výnimočný dabing a celkové herné spracovanie. Špecificky pre PC verziu recenzenti pochválili aj takmer bezchybný port, ktorý podporuje aj Nvidia DLSS a AMD FidelityFX.

PC verzia God of War spoznala svoje HW požiadavky

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články