Gotham Knights Screenshot 3

Gotham Knights odhalili gameplay a sběratelskou edici

11 mája, 2022 Lukáš Kanik

Nové gameplay video.

Společnosti Warner Bros. Games a DC dnes odhalily první oficiální ukázku s Nightwing a Red Hoodem ze hry Gotham Knights, připravovaném akčním RPG s otevřeným světem z pohledu třetí osoby, které vyvíjí Warner Bros. Games Montréal.

Nové video, namluvené herním ředitelem Geoffem Ellenorem, přináší rozšířený pohled na obě hratelné postavy, které přinesou spravedlnost do prohnilého Gotham City, a zároveň zkoumají stopy kolem tajemného Court of Owls.

V této herní ukázce je odhalen odlišný bojový styl každého hrdiny a schopnosti procházet otevřeným světem, od jedinečného akrobatického boje a vzdušného kluzáku Nightwinga až po dovednosti Red Hooda se dvěma střelnými zbraněmi a schopnostmi skákání.

Ode dneška bude Gotham Knights k dispozici pro předobjednávky. Hráči si mohou předobjednat Gotham Knights Standard Edition nebo fyzickou D1 edici se steelbookem. Gotham Knights Deluxe Edition obsahuje včetně základní hry i DLC Visionary Pack s exkluzivním vybavením, kosmetikou, vzhledy postav Beyond Suitstyle inspirovanými animovanou sérií Batman Beyond a další.

Sběratelská edice (Collector´s Edition) Gotham Knights která bude obsahovat Deluxe edici, sběratelský odznak, 16-stránkovou knihu, exkluzivní mapu Gotham City, diorámu se čtyřmi postavami a další. Předobjednávky navíc obdrží 233 Kustom Batcycle Skin při uvedení na trh, které se prvně objevilo v DC’s Detective Comics #233.

Vydání hry Gotham Knights je naplánováno celosvětově na 25. 10. 2022. Hra vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC. Na PS4 a Xbox One nevyjde.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články