Greedfall vyzerá ako rozsiahle RPG, trailer vám hru kompletne predstaví

Greedfall Game

Greedfall príde od vývojárov, ktorí majú so žánrom bohaté skúsenosti. Francúzske štúdio Spiders a Focus Home dnes vydali nový trailer na ich RPG Greedfall. Trailer kompletne predstavuje hru, od tvorby postavy, cez súbojový systém až po možnosti ovplyvnenia príbehu. Štúdio v minulosti vydalo už niekoľko RPG hier, no žiadna z nich nebola tak rozsiahla a pretkaná možnosťami, ako Greedfall.

Ide o RPG až do špiku kostí, prioritou sú vždy voľby hráča. Budete tak mať možnosti si vytvoriť svoju postavu na začiatku a herný štýl ovplyvňovať v strome schopností.

Skilly, atribúty a talenty ovplyvňujú spôsob, akým budete hrať. Zameriate sa na súboje, alebo na stealth? Na podplácanie, alebo vyjednávanie, keď to bude potrebné. Ak sa v questoch rozhodnete ísť násilnou cestou, môže to mať dopad na neskorší vývoj príbehu.

Po svete sa nebudete musieť pohybovať sami. Môžete k sebe povolať ďalších troch bojovníkov, vylepšovať ich a plniť pre nich špeciálne questy. Podobne ako v Mass Effect, či Dragon Age, aj tu si budete prostredníctvom questov s nimi budovať vzťah. Ak na nich budete nejakú dobu kašľať, môžu sa vám obrátiť chrbtom, dokonca sa z nich môžu stať vaši nepriatelia.

Greedfall má všetky predpoklady na prekvapenie jesene. Ako to celé dopadne, sa dozvieme už 10.9.2019, kedy hra vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site