GTA 5 bude mať tisíc možností tuningu vozidiel

9 júla, 2013 Lukáš Kanik

Ako sme dnes vo veľkolepej ukážke hrania GTA V mohli vidieť, tuningu je venovaný veľký priestor a hra vám ponúkne 1000 dielov na výmenu!

Tuningovať sa ale nebude v garáži Pay´n´Spray ako to bývalo vo všetkých ostatných GTA, ale garáž nahradí nová dielňa Los Santos Customs, ktorá ponúkne oveľa viac možností tuningu, ako kedykoľvek predtým.

Budete si môcť upraviť farby, spoilery, kolesá, výfuky, sklá, lišty, svetlá a ďalšie doplnky, a to ako na autách, tak aj na motorkách. Výkonovo si môžete auto upraviť kúpou nového motora, bŕzd, či nepriestrelných kolies a upraviť sa budú dať aj tlmiče a prídavné plátovanie kvôli odolnosti. Tieto úpravy budú vplývať na jazdný model vášho vozidla.

Rockstar Games sľubuje viac ako 1000 rôznych dielov, ktoré si budete pre svojich kolesových miláčikov kúpiť a zároveň bude tuning dôležitou časťou hry. Niektoré misie sú totiž zamerané len na tuning a budú vyžadovať konkrétne úpravy. Napokon budete môcť so svojimi autami aj obchodovať a predávať ich na lokálnom trhu.

Sledujte takmer 5 minút z hrania GTA V!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články