GTA Trilogy dostáva po troch mesacioch ďalší patch

2 marca, 2022 Filip Degan

Patch aspoň trocha opravuje katastrofálny stav hry

Hra GTA Trilogy vyšla v katastrofálnom stave v Novembri minulého roku a od posledného patchu 1.03 na konci Novembra prešli už 3 mesiace. Najnovší patch 1.04 je od včera dostupný na všetkých platformách a opravuje všetky 3 hry. Vyzerá, že Rockstar tieto 3 mesiace dobre využili, keďže nový patch ponúka 120 samostatných a detailných aktualizácií. Prvý problém, ktorý patch vyriešil pre všetky 3 hry je, že hráči nemohli znova spustiť misiu z posledného checkpointu a určité problémy s kolíziou.

V GTA III patch opravuje, napríklad,  nesprávne umiestnené textúry v Chinatown obchodoch,  Claudieho, ktorý sa nepozeral cez rameno keď používal zadnú kameru a problémy s ikonou rádia K-JAH.

GTA Vice City dostáva vylepšené okná na Moist Palms Hoteli. Rockstar opravil problém s BJ-om, ktorý bol nesprávne zobrazený v cutscéne po kúpení auta v Sunshine Autos. A taktiež, je tu opravená kolízia neďaleko parkoviska pred Print Works.

V GTA San Andreas, Rockstar vylepšuje High Fade účes, zvuk počas misie „Sweet’s Girl“ a používateľské rozhranie autoškoly v televízii.

GTA Trilogy v čase vydania schytala katastrofálne hodnotenia a vyslúžila si označenie ako sklamanie roka. Uvidíme ako sa Rockstar posnaží v jej zlepšení.

GTA Trilogy: Definitive Edition sa predávala vysoko nad očakávania

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.