GTA VIce City Stories PC

GTA: Vice City Stories – BETA verzia dostupná

15 júna, 2013 Ben

Grand Theft Auto Vice City Stories dostalo BETA verziu hry, ktorú si môžete voľne stiahnuť a vyskúšať. 

Tím, ktorý stojí za Vice City Stories modom pre San Andreas zverejnil beta verziu hry. V tomto update nájdete kopu zmien v engine a poriadny balík misii na splnenie, v prvom chapteri si môžete vyskúšať zopár postranných misií a odomknúť si tým progres v príbehu.

Tento mod veľkosť 768MB a je pripravený na hranie, jediné čo k hraniu potrebujete je Grand Theft Auto: San Andreas, ale pozor nemôžete v ňom mať nainštalované žiadne mody ani nič podobné, takže pred inštalovaním modu odporúčam, aby ste San Andreas pre-inštalovali. Ja osobne tento mod už hrajem, je to skvelo spracované až na pár chýb v hre ako je, že vo videosekvenciách skáče kade tade nábytok alebo, že sa vám počas misie vypne zvuk a funguje iba rádio, ale to su iba drobné nedostatky bety, ktoré budu časom opravené. Je tu víkend a za dverami leto, ak nemáte čo hrať tak toto je ta správna voľba.

GTA: Vice City Stories stiahnete tu, jediné čo k hraniu potrebujete je už ako som vyššie spomenul čisto nainštalované GTA: San Andreas. Inštalácia je úplne jednoduchá, spustíte ju cez bežný setup.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.