H1Z1 představuje další změny počasí

Nedávno jsme vás informovali o chystané hře H1Z1, která bude nabízet změny počasí. Dnes vypluly na povrch další obrázky ze hry, které ještě více představují tuto novinku.

Hra H1Z1 je chystaná na počítače. Hovoří se o early access přístupu za 20 dolarů na Steamu, poté by měla být naprosto free to play. Nedávno jsme vás informovali(celá zpráva) o tom, že ve hře se objeví sníh a bude se tak jednat vlastně o první zombie hru na bílé peřině. Sníh však nebude jen jedinou změnou počasí ve hře. Na snímcích níže se lze přesvědčit o tom, že kromě sněhu se dočkáme i deště, slunečného počasí nebo zamračeného dne. Jako velké plus hodnotím to, že si vývojáři ze Sony Online Entertainment dali práci i s podzimní jinovatkou a nebo s mokrým prostředím hned po dešti. Bylo by fajn vidět ve hře i vypařovat vodu nebo roztávat sníh, no uvidíme, co na nás ještě tvůrci vymysleli.

Hra by měla být přístupná již na SOE Live v Las Vegas, což je jakýmsi svátkem pro všechny hry Sony Online Entertainment. Ten se koná během 14.-17. srpna. Detaily o hře budeme samozřejmě sledovat.

h1z1_weather-7h1z1_weather-6h1z1_weather-5h1z1_weather-4h1z1_weather-3h1z1_weather-2h1z1_weather-1

Laďka Jonášová
Sleduj mě

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site