Battlefield 2042 screenshot

Hackeri už ponúkajú cheaty do Battlefield 2042 a to hra ešte nevyšla

23 augusta, 2021 Lukáš Kanik

Ani nový Battlefield sa nevyhne cheaterom.

Čím populárnejšia hra, tým viac cheaterov. Activision banuje státisíce účtov z Call of Duty: Warzone, rovnako postupuje aj EA pri Apex Legends a cheateri trápia aj hráčov Overwatch, či PUBG.

Battlefield 2042 vyjde až 22.10.2021 ale hackeri už teraz propagujú cheaty, ktoré sa snažia predať. Pravdepodobne ich stihli vytvoriť a otestovať už počas mutliplayerovej alphy, tá prebiehala v posledných dňoch.

Cheaty a hacky do Battlefield 2042 sú vraj už hotové

Webstránka IWantCheats má vraj v ponuke rôzne hacky, vrátane aimbotu, či cheat radaru. Podľa stránky sú tieto hacky bezpečné a užívateľovi nehrozí ban. Bezpečnosť je top priorita cheaterov a vraj dokážu tieto nástroje aktualizovať v sekundách po tom, čo EA vydá do hry ďalší patch.

battlefield-2042-hacky-cheaty
Stránka tiež deklaruje, že má viac ako 1,2 milióna registrovaných užívateľov a ich cheaty neboli v minulosti v hrách Battlefield odhalené. Hacky využívajú proxy a bezpečnostné štíty, takže vývojári často nemôžu cheatera zabanovať podľa IP adresy.

Activision plánuje do COD: Vanguard a Warzone na jeseň pridať novú anticheat ochranu. Uvidíme, s čím príde Electronic Arts do Battlefield 2042 a či budú schopní cheaterov odhaliť.

V Call of Duty: Warzone dostalo permaban už pol milióna cheaterov

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.