Halo 4 Castle Pack vyjde 8. apríla

12 marca, 2013 morokul

V pondelok 8. apríla vyjdu tri nové mapy do Halo 4. V packu tiež nájdeme aj 9 nových achievmentov, z ktorých získate spolu 250 Gamescore, majitelia War Games Map Pass ho získajú zdarma.

Daybreak: Dve základne stoja proti sebe. Tímy musia rozdeliť sily medzi tých, ktorí útočia na nepriateľskú základňu a tých, ktorí bránia základňu. Vezmite pušku a kryte muža pri kanóne, alebo sa vydajte Warthogom zaútočiť na základňu. Raketomet a štvorkolka sa spawnujú na boku základne a dokážu poriadne zamiešať karty.

Perdition: Na tejto mape sa vystriedajú všetky typy bojov. Od bojov na vozidlách, cez ostreľovanie, až po boje z blízka. Tu je najlepšie, ak pešiaci ostanú na základni a bránia ju. Dobre umiestnený Warthog dokáže zabezpečiť pätinu mapy. Dosť tu pomôže aj Gravity hammer, ktorý dokáže jednoducho poraziť Warthog nepriateľa!

Outcast: V tejto mape, ktorá sa nachádza na púšti, je dôležité ovládnuť cesty. Ak chcete byť úspešní, musíte neustále komunikovať so spoluhráčmi a informovať ich o pozícii nepriateľov. Ak riadite Mantis, ľahko porazíte pešiakov, alebo môžte brániť základňu. Ak spoluhráči poberú všetky vozidlá, bežte brániť základňu kanónom.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IFdujNk3XqM[/youtube]

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články