Halo Infinite beta download

Halo Infinite je najhranejšia Xbox hra v US, preskočila Fortnite aj Warzone

26 novembra, 2021 Lukáš Kanik

Halo Infinite má aj na PC veľmi silný štart.

Multiplayer Halo Infinite je už dostupný pre všetkých na PC a Xbox zdarma, stiahnuť si ho môžete na Xbox Store, Microsoft Store ale aj na Steame. Podporuje plný cross-play a progres je zdieľaný naprieč platformami. Hra vyšla v perfektnom technickom stave a gameplay je veľmi návykový. Všetky tieto faktory zaručili multiplayeru silný štart.

Na Steame hrá každý deň Halo Infinite naraz viac ako 150-tisíc ľudí. Pre porovnanie, Battlefield 2042 hráva naraz len 50-tisíc ľudí. Infinite stanovil rekord štúdií Xbox v počte aktívnych hráčov, keď si hru na Steame zaplo naraz viac ako 270-tisíc hráčov.

Halo Infinite sa za minulý týždeň stal v USA najhranejšou Xbox hrou zo všetkých. Počtom hráčov prekonal Fortnite, COD Warzone, GTA Online aj Apex Legends. V hre momentálne prebieha samurajský event so špeciálnym herným módom.

Vývojári však musia opraviť systém progresu – celý progres je viazaný na plnenie výziev a neodmeňuje hráčov za výkon podaný v hre. Do plného vydania Halo Infinite ostávajú necelé dva týždne.

Halo Infinite práve vyhralo súboj o zákazníka v tohtoročnej sezóne

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články