Xbox Series X Halo Anniversary Edition

Halo Infinite prinesie jedinečný Xbox Series X aj ovládač Xbox Elite

26 augusta, 2021 Lukáš Kanik

Microsoft odhalil úžasné dizajny k hre Halo Infinite.

Počas GamesCom Opening Night Live sme sa konečne dočkali dátum vydania dlho očakávanej hry Halo Infinite. Singleplayerová časť spolu s free-to-play multiplayerom vyjde v Decembri, ale hra so sebou prinesie aj dve novinky. Tie potešia najmä verných fanúšikov značky Halo.

Microsoft oznámil spustenie predaja Xbox Series X Halo Infinite Limited Edition Bundle. Xbox má jedinečný dizajn, inšpirovaný sériou Halo, ktorá tento rok oslavuje už 20 rokov. Dizajn vznikol práve k tejto príležitosti a ide o vôbec prvý dizajn nextgen konzoly inšpirovaný nejakou hrou.

Xbox Series X Halo Infinite bundle sa predáva za 549€ a okrem konzoly v balení samozrejme nájdete aj hru. Doručená vám bude 9.12., teda na vydanie Infinite.

Do predaja prichádza aj ovládač Xbox Elite Series 2 v motíve Halo Infinite

Najpokročilejší bezdrôtový ovládač Xboxu – Elite Series 2 – dostáva dizajn Halo Infinite. Ten si môžete už teraz predobjednať zo stránky Microsoftu alebo v Slovenských a Českých obchodoch za 199,90 eur. Ovládač by mal doraziť v polovici Novembra.

Elite Series 2 ponúka špeciálne funkcie, ako napríklad ďalšie štyri tlačidlá na zadnej strane, vymeniteľné čiapočky na páčky alebo možnosť zmeny layoutu jedným tlačidlom. Ovládač prichádza v zelenom prevedení inšpirovanom Halo Infinite. Je možné ho pripojiť bezdrôtovo ako ku Xboxu a Windows PC, tak aj k zariadeniam iOS a Android.

Xbox Elite Controller Series 2 Halo Infinite

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.