Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Helldivers 2 sa v UK predávajú lepšie, ako Spider-Man 2

(Zrejme) nečakaný úspech pre Sony.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Helldivers 2

Ak dnes niekto hovorí, že čakal takýto úspech hry Helldivers 2, s určitosťou klame. Prvá hra na Steame nemala ani 7000 súčasne hrajúcich hráčov. Druhá má all time peak tesne pod hranicou 460-tisíc hráčov. Celkom masívny skok, nie?

Navyše, hra ovládla predaje v Spojenom Kráľovstve nie len vo Februári, ale aj v Marci tohto roka. Navyše, tempom, akým sa hra počas svojich prvých ôsmich týždňov predáva, je vyššie ako v prípade najväčšej minuloročnej PlayStation exkluzivity Spider-Man 2.

Čítajte ďalej:
Všetko o hre Helldivers 2

Objektívne ale treba uznať, že toto porovnanie nie je úplne fér. Zatiaľ čo Helldivers 2 stojí 40 eur, Spider-Man mal svoju cenovku nastavenú na 70 eur. Navyše, kooperačnú strielačku si zahráte, a tým pádom aj kúpite, aj na PC, zatiaľ čo Peter Parker chráni New York len na PlayStation 5.

Za vyššie predaje Helldivers 2 môže zrejme fakt, že hra má oveľa väčšiu znovuhrateľnosť. Spider-Mana prejdete a čo s ním? Zatiaľ čo dať si zopár misii týždenne, či denne, a podporiť tak šírenie demokracie v galaxii môžete prakticky donekonečna.

Helldivers 2 Wallpaper 1080p

Helldivers 2 zvyšuje level cap a pridáva ďalšie nástrahy, ako vás zabiť

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry