Hello Games ohlasujú ich nový indie titul – The Last Campfire

The Last Campfire

Od tvorcov No Man´s Sky prichádza nová indie hra – The Last Campfire.

Hello Games si za posledné dva roky s No Man´s Sky prešli peklom, ale aj očistcom. Potom, ako sa po vydaní hry na nich valila kritika zo všetkých strán, dokázali zatnúť zuby, priznať si chybu a napraviť ju. Po viac ako dvoch rokoch od vydania hry je tak No Man´s Sky absolútne iný zážitok ako pri vydaní. Oveľa, oveľa lepší a krajší.

Aj vďaka tomu sa No Man´s Sky dočkalo nominácie na The Game Awards – Best Ongoing Game. A hoci nevyhrali, Hello Game si pri tejto príležitosti na slávnosť priniesli ich novú hru – The Last Campfire.

Už na prvý pohľad vás zaujme jej roztomilý art-štýl. V hre sa vydávame na dobrodružstvo, v rámci ktorého preskúmame zaujímavý svet plný stratených kreatúr, zvláštnych bytostí a tajomných ruín. Spoločne s hlavnou postavou sa tak vydáme na cestu, počas ktorej budeme lúštiť puzzle, ale aj hľadať zmysel a cestu domov.

Malo by sa jednať o menšiu, no o to zaujímavejšiu a graficky krajšiu hru. V traileri je vidno aj viacero postáv plaviacich sa spolu, takže sa špekuluje aj o tom, že hra by ponúkla co-op hranie. Ale to je len špekulácia. Na hre sa kreatívne podieľajú Steven Burgess a Chris Symonds. Tí stáli aj za hrou LostWinds.

Jediné, čo vieme na isto je fakt, že hra vyjde v roku 2019 a na PC. O ostatných platformách by sme sa mali dozvedieť neskôr. Je dosť možné, že Hello Games rokuje o istej podobe exkluzivity pre niektorú z platforiem.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site