Henry Cavill bude hrať Geralta v Netflix seriáli Zaklínač

Potvrdené už oficiálne.

Pred pár týždňami herec Henry Cavill (Superman) zdieľal na instagrame, že by si rád zahral zaklínača Geralta v pripravovanom seriáli The Witcher od Netflixu. Dnes to oficiálne potvrdila spoločnosť Netflix a tiež poznáme aj mená režisérov, či producentov, ktorí sa na projekte budú podieľať.

Henry Cavill teda bude hrať zaklínača Geralta z Rivie, do projektu sa však podarilo pritiahnuť aj skvelých režisérov. 4 epizódy vrátane prvej si odrežíruje Alik Sakharov (House of Cards, Game of Thrones), ďalšie dve epizódy bude mať pod palcom Alex Garcia Lopez (Marvel’s Luke Cage, Utopia) a ďalšie dve epizódy bude režírovať Charlotte Brändström (Outlander, Counterpart, Disparue). Prvá séria tak bude mať 8 epizód a podľa úspechu tejto série sa uvidí, či vyjde aj druhá.

Henry Cavill hral naposledy v snímke Mission Impossible – Fallout, ktorý celosvetovo zatiaľ zarobila 649 miliónov dolárov. Samotný Cavill je fanúšikom knižnej ságy od Sapkowskeho a má prečítané všetky knihy Zaklínača. Vďaka tomu môžeme pravdepodobne čakať kvalitný výkon a hlavne stvárnenie osobnosti Geralta.

Šepká sa, že postavu Yennefer by si mala zahrať Eva Green.

Zaujímavosťou je, že The Witcher od Netflixu sa bude natáčať aj na Slovensku. Oznámené bolo aj natáčanie v Južnej Afrike a v Budapešti. Seriál by mal byť odvysielaný na konci budúceho roka.

Henry Cavill Geralt Witcher

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site