Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Herec Spider-Man 2 práve prezradil možný dátum vydania hry

Sony Marketing: "Veľmi, veľmi zlý chlapec..."

Profilový obrázok autora článku - Dominik Slavkovský Dominik Slavkovský
Marvels Spider Man 2 Photo 3 scaled

Vyzerá to tak, že sme sa konečne dočkali konkrétnejšej informácie ohľadne dátumu vydania Marvel's Spider-Mana 2. Doteraz sme vedeli, že sa hra chystá na koniec tohto roka, teraz už možno vieme aj presný mesiac.

O tom, čo nás čaká, sa z ničoho nič rozhovoril herec, ktorý si v hre zahrá Venoma - Tony Todd. Na svojom Twitteri informoval, že by podľa jeho informácií mala hra výjsť už tento september. Okrem toho tiež spomína aj marketingovú kampaň, ktorá vraj naberie na obrátkach mesiac pred vydaním, teda ešte v auguste. 

Z predošlých skúseností vieme, že herci sú síce skutočne tí, čo častokrát neudržia jazyk za zubami, nie vždy však disponujú aj presnými informáciami. Ak by sa ale predsa len chystal Marvel's Spider-Man 2 na september, mali by sme o ňom oficiálne počuť už každú chvíľu. 

Medzičasom si môžete prečítať o revolučnom dialógovom systéme, ktorý sa hra pokúša údajne implementovať.

Marvels Spider Man 2 Photo 2 scaled

Marvel’s Spider-Man 2 bude mať nový dialógový systém

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články