Herečke, ktorá stvárnila Abby z The Last of Us 2, sa vyhrážajú zabitím

4 júla, 2020 Lukáš Kanik

Laura Bailey dostáva správy na sociálnych sieťach.

Ľudia sú dementi. Nie len že za prvú hodinu od vydania hry dali hre negatívne hodnotenia na Metacritic, a za leaky sa vyhrážali režisérovi hry, tento krát sa vyhrážajú aj hercom.

Po tom, čo unikli zábery z The Last of Us: Part II, dostal Neil Drukmann štipľavé komentáre o tom, ako sa môže za ten scenár rovno obesiť. Neil to však zvládol a hra po vydaní si vyslúžila uznanie kritikov. Aj napriek tomu niektorí stále Druckmannovi prajú smrť.

V nasledujúcich odstavcoch sa nachádzajú silné spoilery. 

To isté sa teraz deje herečne Laure Bailey. Tá v hre stvárnila Abby (Motion capture a dabing). Abby je jednou z hlavných postáv v hre, ktorá na začiatku hry zabila inú hlavnú postavu. Abby vystupuje v podstatnej časti hry. Samozrejme, nie každému postava sadla.

Niektorí psychopati sa začali herečke na Twitteri vyhrážať smrťou:

  • Zabijem ťa za to, čo si spravila ******* v The Last of Us Part 2
  • Zistím, kde bývaš a zmasakrujem ťa za to, čo si spravila *******
  • Dúfam, že tvoji rodičia skapú na ťažkú rakovinu za to že si zabila *****
  • Len chcem povedať, že by si mala skapať ty štetka. Pojeb sa, všetko si zrujnovala
  • Nájdem si ťa a zabijem za to tvoje decko, len počkaj

Laura Bailey Abby The Last of Us

Za vyhrážanie smrťou by ich samozrejme mohla udať na políciu. Takéto vyhrážky sú v hernom priemysle bohužiaľ bežné, spomeniem si napríklad na Seana Murraya, ktorý po vydnaí No Man’s Sky bol niekoľko mesiacov ticho. Za klamlivú reklamu pred vydaním si potom tiež vyslúžil vyhrážky a komentáre.

Herečka pritom pri stvárnení Abby v hre odviedla perfektnú prácu. Niektorí ľudia si asi neuvedomujú, že to je len digitálna postava a že táto herečka nemala žiadnu kontrolu nad scenárom ani vizuálom hry. Digitálnej postave prepožičala len pohyb a hlas. Vystupovala aj v iných skvelých hráh, napríklad si zahrala Kait Diaz v Gears 5, Mary Jane v Spider-Man, Black Widow, Catwoman, Supergirl, Chun-Li, Akali a ďalšie ďalšie postavy.

Našu recenziu The Last of Us: Part II si môžete prečítať tu:

The Last of Us Part 2 – Recenzia Playstation 4 exkluzivity

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: