CentrumHer Herný Podcast Spotify

Herný podcast #15 – Nové Xboxy, Ubisoft Forward, Nové karty od Nvidie a cena Playstation 5

14 septembra, 2020 Marek Jaroš

Komentovaný prehľad toho najpodstatnejšieho, čo sa stalo v hernom priemysle.

Každý týždeň komentovaný pohľad na tie najzaujímavejšie témy, ktoré sa dejú v hernom priemysle. Náš nový herný podcast nájdete na platforme Spotify, na Google PodcastsApple Podcasts či v aplikáciach Anchor a RadioRepublic.

Herný Podcast #15

Microsoft po mesiacoch ukončil čakanie a odhalil cenu a dátum vydania svojich next-gen konzol. Xbox Series S je pre casual hráčov, zatiaľ čo Xbox Series X mieri na tých najnáročnejších. V podcaste sme obe konzoly rozobrali z každej strany.

Druhou veľkou udalosťou minulého týždňa bol stream Ubisoft Forward. Venovali sme sa hlavne novo-oznámeným hrám ako Riders Republic, Immortals Fenyx Rising či dlho leakovaný remake Prince of Persia: The Sands of Time.

Jemne sme sa dotkli aj našich posledných recenzií a spomenuli sme to, čo sa do nich nevošlo. Dontnod nevystúpil z vlastného tieňa s Tell Me Why, no ešte horšie dopadli Avengeri.

Poľutovali sme PC hráčov, ktorí si prednedávnom kúpili nové karty od Nvidie. Tá totižto prednedávnom ohlásila novú RTX 30** sériu a je to to najlepšie v pomere cená/výkon, čo môžete na trhu nájsť.

A povenovali sme sa aj nedávnym špekuláciam, ktoré hovoria o tom, že Playstation 5 bude stáť 499 eur, resp. 399 eur, ak siahnete po digital edition.

Dúfame, že sa vám podcast páči. Za každý nápad, otázku či konštruktívnu kritiku budeme radi!

Marek Jaroš