CentrumHer Podcast o Hrách Herný Podcast

Herný podcast #23 – Prúser menom Cyberbug 2077, Halo Infinite, Hlasovanie o GOTY 2020

19 decembra, 2020 Marek Jaroš

Počúvajte nový diel nášho podcastu, kde sme sa venovali aktuálnym zaujímavostiam z herného priemyslu.

Každý týždeň komentovaný pohľad na tie najzaujímavejšie témy, ktoré sa dejú v hernom priemysle. Náš nový herný podcast nájdete na platforme Spotify, na Google PodcastsApple Podcasts či v aplikáciach Anchor a RadioRepublic.

Herný Podcast #23

Manažment štúdia CD Projekt RED od vydania Cyberpunk 2077 pokazil prakticky všetko, čo sa dalo. Hra je zabugovaná (vtipná kompilácia chýb) a na základných verziách PS4 a XBOX One prakticky nehrateľná. Situácia došla až do takého štádia, že Sony pristúpilo k radikálnemu kroku – stiahlo hru z PS Store. V podcaste sme sa porozprávali o tom, ako chce CD Projekt RED hru opraviť, no hlavne, ako chce opäť získať späť svoju stratenú reputáciu.

Všetko nasvedčuje tomu, že najlepším riešením by pre poľských vývojárov bolo ich hru odložiť. Pre tento nepopulárny krok sa pred nejakým časom rozhodli aj vývojári Halo Infinte. A vyzerá to tak, že to bolo to najlepšie možné riešenie. Prečo je tomu tak, sa dozviete, ak si vypočujete najnovšiu časť nášho podcastu.

A taktiež vás v ňom nabádame k tomu, aby ste hlasovali v našej veľkej ankete o hru roka. Na konci jedného z vás vyžrebujeme a budete môcť vyhrať Mafia II Definitívna Edícia na PC alebo PlayStation 4!

Marek Jaroš