CentrumHer Podcast o Hrách Herný Podcast

Herný Podcast #31 – Assassin’s Creed Infinity, Zlé Sony, Nový Switch OLED, FIFA 22 a Deathloop

15 júla, 2021 Marek Jaroš

Komentovaný prehľad toho najpodstatnejšieho, čo sa stalo v hernom priemysle.

Každý týždeň komentovaný pohľad na tie najzaujímavejšie témy, ktoré sa dejú v hernom priemysle. Náš nový herný podcast nájdete na platforme Spotify, na Google PodcastsApple Podcasts či v aplikáciach Anchor a RadioRepublic.

Herný Podcast #31

31. časť nášho CentrumHer Podcastu sme začali novou platformou/hubom Assassin’s Creed Infinity. Je to pokus Ubisoftu, ako vytvoriť live service platformu, ktorú budú môcť rozvíjať podobne ako GTA Online či Fortnite. Každopádne, na Infinity si počkáme ešte minimálne 3 roky.

Ďalej sme sa bavili o Sony. Na túto firmu sa v poslednej dobe valí kritika nie len od vývojárov, ale aj hráčov. Indie vývojári sa sťažujú na zlé podmienky, ktoré sú „korunované“ systémami, ktorých vek sa blíži k 20 rokom. Hráči sa zas sťažujú na nelogickú finančnú politiku firmy. Napríklad pri Ghost of Tsushima si hráči za PS5 update zaplatia 10 eur. Ale pri The Last of Us Part 2 bol tento update zdarma.

Chvíľku sme venovali aj novému Nintendu Switch OLED. Tá vyjde na jeseň a okrem nového, mierne väčšieho OLED displeja nič nové neponúka. Konzola bude stáť 350 eur, čo je dosť, no najskôr sa aj tak bude predávať ako teplé rožky.

Následne sme spomenuli aj Death Stranding Director’s Cut. Predstavili sme jeho obsah a povedali, prečo samotný tvorca hry Hideo Kojima nie je spokojný s týmto názvom.

Rozobrali sme aj novú FIFU 22. Tá ponúkne technológiu Hypermotion, v rámci ktorej umelá inteligencia za pomoci strojového učenia vytvorila do hry nové animácie a logiku.

No a nakoniec sme sa pozreli a bližšie predstavili hru Deathloop. Tá má síce len dva mesiace do vydania, no mnoho hráčov z trailerov ani len netuší, o čom hra má byť.

Len pripomínam, že všetky staršie diely a odkazy na konkrétne epizódy na Spotify, Google a Apple Podcasts nájdete na našej novej podcastovej stránke.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články