CentrumHer Podcast o Hrách Herný Podcast

Herný Podcast #36 – GTA prichádza na VR, Uncharted film ukázaný, Vivat Slovakia, Forza Horizon 5

10 novembra, 2021 Marek Jaroš

Komentovaný prehľad toho najpodstatnejšieho, čo sa stalo v hernom priemysle.

Každý týždeň komentovaný pohľad na tie najzaujímavejšie témy, ktoré sa dejú v hernom priemysle. Náš nový herný podcast nájdete na platforme Spotify, na Google PodcastsApple Podcasts či v aplikáciach Anchor a RadioRepublic.

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

Herný Podcast #36

V tejto časti testujeme nový mikrofón Creative Live! Mic M3 určený pre streamerov ale aj pre podcasty. Mikrofón nám do podcastu venovala spoločnosť Creative a vy si tak môžete vypočuť prvé dojmy z jeho používania.

Minule sme sa rozprávali o GTA trilogy a dnes už vieme, ako bude vyzerať! Najväčší grafický rozdiel oproti pôvodným hrám? Jednoznačne ruky! Okrem toho, GTA San Andreas prichádza aj na VR!

Neobišli sme ani God of War, ktoré príde už začiatkom roka 2022 aj na PC. Rovnako začiatkom roka do kín dorazí aj film na motívy hry Uncharted s Tomom Hollandom v hlavnej úlohe. V kinách už od 18. Februára.

Pozreli sme sa aj na chystanú slovenskú hru Vivat Slovakia. Na hru sa tešíme, každá slovenská hra je krokom vpred. Avšak, vizuál hry tak nejak odráža realitu slovenského videoherného priemyslu.

Porozprávali sme sa aj o novej Forze Horizon 5, ktorú ešte len pred vydaním si zahralo viac ako 1 milión hráčov. A nakoniec sme sa zasmiali na tom, ako WarnerBros v jednej bojovke postaví proti sebe Gandalfa a Harryho Pottera.

Všetky staršie diely nájdete na našej podcastovej stránke CentrumHer.eu/podcast.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.