CentrumHer Podcast o Hrách Herný Podcast

Herný podcast #42: Zaklínač 4, GTA+, zmeny v PS Plus, dojmy z Tiny Tina’s Wonderlands

4 apríla, 2022 Redakcia

Nový diel podcastu od hrách redakcie CentrumHer.eu.

Herný podcast CentrumHer nahrávame na mikrofóny Creative Live! Mic M3. Počúvať ho môžete na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcast, aj na Podmaze.

Herný podcast #42

Dnešnú epizódu podcastu v zostave Marek, Lukáš a Veronika sme otvorili novinkami v sérii The Witcher. Štúdio CD Projekt RED ohlásilo práce na novom titule, pri ktorom mení engine a prechádza na Unreal Engine 5.

Obísť sme nemohli ani Rockstar. Ich GTA V len pred nedávnom vyšlo už na tretiu (!!!) generáciu konzol. Pri tejto príležitosti spoločnosť do GTA Online prináša novinku – predplatnú službu GTA+. Čo všetko obsahuje a stane sa z toho nový trend v sérií?

Porozprávali sme sa aj o Sony. To za posledné týždne toho stihlo viac než dosť. Firma najprv odkúpila štúdio Haven, potom predstavila zmeny v Playstation Plus a špekulovať sa začalo už aj o Playstation 5 Pro.

Na záver sa Lukáš s Veronikou podelilo o svoje dojmy z hrania Tiny Tina’s Wonderlands a odpovedali sme aj na otázky od vás, našich fanúšikov. Dozviete sa tak napríklad kedy plánujeme spustiť náš nový web.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.