Hitman 2 dostane na launch 6 lokácii

Už žiadne epizódy ako tomu bolo v prípade “prvého” Hitmana.

Hoci prvý reboot Hitman série vychádzal v epizódach, kedy každá z nich prišla s novou lokalitou a s vlastnými misiami, v Hitman 2 sa to zmení. Aj vďaka úspechu “prvého” Hitmana tak dostali vývojári možnosť vytvoriť celú hru naraz.

Teraz tak príde Hitman 2 už pri štarte so 6 rôznymi lokalitami. Každá z nich bude mať vlastné misie. Medzi ne spadajú misie z kampane, escalation contracts, contracts vytvorené hráčmi a aj exkluzívne ciele. Toto všetko sa k hráčom dostane 13. Novembra, kedy hra vychádza na PC, Playstation 4 a XBOX One.

My sme si na E3 zahrali misiu, kde bol vašim cieľom jeden z pretekárov na okruhu v Miami. A boli sme šokovaní počtom možností, ako môžete daný level dohrať. Všetko spolu perfektne sedelo a vidno, že vývojári sa pohrali s danou úrovňou do posledného detailu. Ak s rovnakou starostlivosťou pristúpili ku každej úrovni, máme sa na čo tešiť.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site