Hitman 3

Hitman 3 sa nových máp nedočká, DLC však áno

1 februára, 2021 Marek Jaroš

Hitman 3 síce vyšiel, no práce na ňom sa ešte neskončili.

Hitman 3 je jednou z prvých veľkých hier, ktoré tento rok vyšli. Hra u recenzentov zožala úspech a darí sa jej aj v predajoch. A to dokonca až tak dobre, že celý vývoj hry sa zaplatil za menej ako týždeň.

A hoci Hitman 3 doniesol okrem 3 nových máp aj kompletný obsah z prvých dvoch dielov, mnohí sa pýtajú, či to je všetko. Vývojári z IO Interactive majú pre hráčov dobrú správu. Hra sa dočká nového obsahu. Kto však čakal nové mapy, zrejme ostane sklamaný.

“Určite budeme robiť nejaké DLC, ale ešte sme sa celkom nerozhodli, čo to bude, “ hovorí v rozhovore pre TheGamer výkonná producentka hry, Forest Swartout Large. A ďalej dodáva: “Nateraz nerozmýšľame nad novými mapami ako banka či privátny ostrov. Viac sa pozeráme na už existujúce lokácie a na spôsob, ako ich použiť znova. Máme mapy z Hitmana, máme mapy z Hitman 2, môžeme tak použiť celú trilógiu.”

Z toho jasne vyplýva, že hráči sa ešte nejakých nových cieľov a misií dočkajú. Akurát sa tieto misie bude odohrávať na už existujúcej mape. Aktuálne si vývojári z dánskeho IO Interactive užívajú zaslúžený oddych. A potom ich už čaká práca na úplne novej James Bond hre.

Recenzie Hitman 3 sú vonku, pozrite si hodnotenia

Marek Jaroš