Aaero_screenshot6

Hudobná arkáda Aaero: Complete Edition vyjde aj v krabicovke, sledujte trailer

16 decembra, 2021 Lukáš Kanik

Predobjednávky budú spustené čoskoro.

Jedna z najúspešnejších hudobných indie hier na Nintendo Switch sa dočká svojho krabicového vydania. Hra Aaero: Complete Edition síce vyšla už pred troma rokmi v digitálnej forme, ale až teraz si ju môžete pridať do zbierky na poličku.

Aaero: Complete Edition je hudobná strieľačka plná licencovaných EDM songov. Prevedie vás fantastickými prostrediami, epickými súbojmi s bossmi a samozrejme preverí vaše reflexy a schopnosti udržať sa v rytme hudby. Hra obsahuje 21 levelov a štyri herné módy.

Vydavateľ Strictly Limited Games spustí predobjednávky krabicovej verzie Aaero: Complete Edition v nedeľu, 19.12.2021. Complete Edition obsahuje celý DLC obsah vydaný od spustenia hry a v predobjednávke budú dve verzie.

Limitovaná edícia vyjde v náklade 2200 kusov a stáť bude 29,99 eur. Limitovaná špeciálna edícia bude ešte obmedzenejšia, vyjde len 1800 kusov za cenu 49,99 eura. Okrem hry v nej nájdete špeciálny box, herný manuál, stojan na loď, náramok, repliku lístka na EDM festival, plagát A3, nášivku a otvárač na pivo.

Viac na stránke obchodu Strictly Limited Games.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.