IGN sa smeje z Xboxu že nemá exkluzivity, šéf magazínu sa ospravedlnil

Xboxu vážne chýbajú nejaké tie exkluzivity. 

Je pravda, že Microsoft predal menej konzol Xbox One ako Sony predalo PlayStation 4 a tento pomer sa odhaduje na 1:2, čo tiež spôsobilo nedostatok peňazí na vývoj trojáčkových hier. Microsoft tak investoval skôr do menších hier a tak sa tento rok môžeme tešiť na dve exkluzivity, Sea of Thieves a State of Decay 2. Prvá z nich nedopadla najlepšie a nedostatok financií pravdepodobne ani nezachráni nová Forza, ktorá vychádza každý rok. Microsoft tak nemá exkluzivity, ktoré by predali konzolu a na druhej strane nemá predaje konzol, ktoré by zaplatili vývoj exkluzivít. Celý prehľad Xbox One hier na tento rok sme pre vás pripravili pred pár mesiacmi.

Na druhej strane SONY ich má na rok 2018 viac než dosť. God of War vychádza dnes, na rade je Detroit, či Spider-Man. Celý prehľad PlayStation exkluzivít na rok 2018 sme pripravili tu.

Server IGN sa z tejto situácie vysmial na sociálnych sieťach. Na Instagram a Facebook pridali fotku, kde porovnávajú God of War na platformách PS4 a Xbox One, kde Xbox má len čiernu plochu. Hoci je tento post už zmazaný, niekto ho samozrejme zachytil a tak ho môžete vidieť nižšie.

IGN je jeden z najväčších herných magazínov na svete. Za toto faux pas sa musel ospravedlniť senior editor Ryan McCaffrey, vraj to bolo od nich neprofesionálne. Ospravedlnil sa tímu v Xboxe aj Xbox komunite, posty boli vraj zverejnené bez jeho vedomia.

Phil Spencer, šéf Xboxu samozrejme o chýbajúcich exkluzivitách vie. Sľúbil, že tento rok odhalia toho oveľa viac a do exkluzivít bude investovaných viac peňazí ako v minulosti.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site