Injustice 2 vedie predaje v UK, Farpoint v tesnom závese

Ešte žiadna VR hra sa nedostala tak vysoko, ako práve Farpoint.

Injustice 2 sa po minulo-týždňovom vydaní prepracovala až na vrchol rebríčka predajov v UK. Jedná sa o prvú bojovku od vydania Mortal Kombat X (2015), ktorá to dokázala. Rovnako tak napodobnila úspech svojho predchodcu, Injustice: Gods Among Us, ktorá ovládla tento rebríček v 2013.

Veľkým prekvapením je však úspech VR hry Farpoint. Playstation VR exkluzivita sa dokázala prepracovať až na 2. miesto v rebríčku. Tak vysoko sa doposiaľ žiadna VR hra nedostala. Ak vás hra zaujala, všetko podstatné o nej nájdete aj u nás na stránka, pod tagom Farpoint.

Ak si si už začínali myslieť, že v rebríčku sa neobjaví GTA V, boli ste na omyle. Ani po viac ako 3 a pol roka od pôvodného vydania na PS3 a Xbox 360 neprestáva okupovať popredné priečky v rebríčku, tentokrát to stačí na 3. miesto.

Minulý týždeň vyšla aj druhá veľká hra, po Injustice 2 to bolo sci-fi RPG The Surge. To sa však s námahou dostalo do TOP 10.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site