Insomniac sa na Oculuse nejako utrhol z reťaze, oznamuje ďalšie 2 hry

20 apríla, 2016 Marek Jaroš

Vyzerá to tak, že Oculus si zaplatil za nejaké tie exkluzivity.

Insomniac v tejto dobe boduje v recenziách s ich rebootom Ratchet & Clank, no rozhodne to nie je ich jediný projekt. Okrem toho pracujú aj na dvoch tituloch, Edge of Nowhere a Song of the Deep.

Prvou správou v tejto novinke tak bude dátum vydania Edge of Nowhere. Tu Insomniac vydanie naplánovali na 6. Júna na Oculus Store, nakoľko sa jedná o exkluzivitu. Song of the Deep vyjde vrámci spolupráce medzi Insomniac a GameStop na fyzických nosičoch len v predajniach tohto reťazca. V digitálnej podobe si hru bude môcť od 12. Júla na PC, XBOX One a Playstation 4 zakúpiť každý.

Prvou novou oznámenou hru je Feral Rights. Ďalšia VR dobrodružná hra, ktorá nás zavedie na fantasy ostrov s chrámami a pralesom. Viac vám o hre napovie trailer dole. Ďalšou ich oznámenou hrou je The Unspoken, kde budete v mestskom prostredí bojovať za pomoci svojich magických schopností. Hra tak využije dotykové ovládače k Oculusu.

Obe novo oznámené hry by sa na Oculus Store mali objaviť na Jeseň tohto roka a pri tempe vydávania hier Insomniacom by sme sa nemohli čudovať, keby si aj na Vianoce odložili nejaký ten titul. Každopádne, o Playstation VR alebo HTC Vive nepadlo ani slovo a tak sa dá očakávať, že ako v prípade Edge of Nowhere, tak aj tieto dve hry budú exkluzívne pre Oculus Rift.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články