IO Interactive v spolupráci s Warner Bros. Interactive Entertainment ohlasujú Definitive Edition Hitmana

Obsahovať bude všetko doteraz vydaný obsah + niečo naviac.

Obe štúdiá vyjadrili obrovskú zanietenosť pre vzájomnú spoluprácu na tomto projekte. V rámci osláv 20. výročia dánskej firmy bude Definitive Edition obsahovať tri nové outfity pre Agenta 47, inšpirované hrami z portfólia IO Interactive. Konkrétne pôjde o tituly Freedom Fighters, Kane & Lynch a Mini Ninjas. Do balíka sa pridá všetok doteraz vydaný obsah prvej sezóny a každá vydaná aktualizácia.

V Hitman: Definitive Edition hráč nájde:

IO Interactive’s 20th Anniversary Outfit Bundle – tri nové obleky inšpirované Freedom Fighters, Kane & Lynch a Mini Ninjas

Hitman Season One – originálnu hru so siedmimi exotickými lokáciami (Paris, Marrakesh, Sapienza, Hokkaido, Bangkok, Colorado a ICA Facility)

Hitman Game of the Year Edition Content – 4 misie z kampane Patient Zero, 3 tematické Escalation kontrakty, ktoré odomknú 3 nové zbrane, Clown, Cowboy a Raven oblek

Hitman Summer Bonus Episode – bonusové ICA misie v Marrákeši a Sapienze

Hitman: Blood Money Requiem Pack – Requiem oblek, Pale Duck výbušninu a ICA Chrome pištoľ

K týmto veciam ešte pribudnú všetky doteraz obsiahnuté kontrakty, Escalation misie a Challenge Packs. Dočasné Elusive Targets, ktoré už raz bežali a skončili, sa v “definitívke” nebudú nachádzať.

Hitman: Definitive Edition príde do obchodov 15. mája na platformách PC, PS4 a Xbox One.

 

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site