It Takes Two

It Takes Two vyhralo hru roka na DICE Awards 2022

26 februára, 2022 Milan Zabielny

A nebolo to jediné ocenenie.

It Takes Two je, najnovší počin od tvorcov A Way Out, sa už od vydania tešil nevídanej popularite u hráčov, v recenziach dostával vysoké hodnotenia a získaval ceny, kde sa dalo. V poslednom hra pokračovala aj na DICE Awards 2022. Hra si okrem titulu hry roka odniesla aj „Outstanding Achievement in Game Design“ cenu.

Okrem tejto roztomilo vyzerajucej co-op adventúry o titul hry roka bojovali aj Deathloop, FPS-ka od tvorcov vynikajúcej Dishonored série. Tá si odniesla cenu „Outstanding Achievement in Game Direction“. O titul tiež bojovali Ratchet & Clank: Rift Apart, Inscryption a Returnal.

Možno vás aj napriek svojej popularite It Takes Two obišlo a pýtate sa o čom to tu vlastne hovorím? Tak v skratke ide o kooperatívny titul rovnako ako A Way Out. Odlišuje sa však v tom, že  je skôr zameraný na mladšie publikum a stvárňuje videnie sveta dospelých očami dieťaťa. Jedinečný príbeh vás prevádza prepracovaným co-op gameplayom obohateným o veľmi pekné… povedzme mini hry, ktoré veľmi pekne oživujú hru.

Pokiaľ som vás zaujal a chcete sa o hre dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu v článku nižšie. A pokiaľ sa s nami chcete podeliť o svoj názor na hru roka, môžete tak urobiť na našom Facebooku.

It Takes Two – Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.